Navigation
  • CAM yazılımı hyperMILL sürüm 2019.1

   Daha hızlı, kolay ve çok yönlü!

   hyperMILL® 2019.1 daha da yüksek performans ve daha iyi frezeleme sonuçları anlamına gelir! Öne çıkan noktalardan biri de barrel takımlarla finish işlemini verimli kılan yenilikçi bir yöntem olan “5X Prizmatik Köşe Finish İşlemidir”. Bu ilaveler hyperMILL® MAXX Machining performans paketini tamamlar. Ayrıca “Yüzey hassasiyet modu”, “3D Profil Finish İşleminde” daha önce hiç olmadığı kadar iyi yüzeyler elde edilmesini sağlar.

   hyperMILL® 2019.1

  • hyperMILL MAXX Machining | HPC yazılımı

   Performans stratejileri

   Günümüzde hız her zamankinden daha önemlidir. Bu nedenle OPEN MIND, taşlama, kaplama ve delme için kapsamlı bir yüksek performanslı çözüm olan ve kaplamada %90'a varan bir zaman tasarrufu sağlayan hyperMILL® MAXX Machining'i geliştirdi.

   hyperMILL® MAXX Machining

  • YouTube'da CAM yazılımı hyperMILL

   hyperMILL® çalışıyor

   Herkes o etkileyici topuklu ayakkabıyı Youtube'da ve fuarlarda görmek istiyor. YouTube videosu, modern 5 eksenli frezelemenin neler yapabileceğini gösteriyor.
   Sonuç: mükemmellik ve kesinlik.

   Kendiniz görün!

  CAD/CAM Çözümleri

  İleri teknoloji CAD/CAM Çözümleri

  OPEN MIND Technologies AG'ye hoş geldiniz

  Modern frezeleme makinelerinin daha etkin kullanımı, önemli ölçüde azalan programlama süreleri ve kesme araçları için daha uzun alet ömrü – hyperMILL® CAD/CAM yazılım ve ürün konseptimiz, bu ihtiyaçları karşılamak için mükemmel şekilde tasarlanmıştır. Birçok farklı sektörden ve ülkeden başarılı şirketler şimdiden bizim yaratıcı gücümüze güveniyor. Takım tezgahlarımız, kesicilerimiz ve denetçi ortaklarımızla size gerçekten özel bir sunumda bulunabiliriz:
  Makineyle işlemenin sınırlarını zorluyoruz.

  The CAM Force | İletişim

  OPEN MIND Turkey Yazilim A.Ş.

  Acıbadem Mh. Çeçen Sok. Akasya Plaza, A Kule Bok 25/A
  34660 Üsküdar Acıbadem / İstanbul

  Telefon: +90 216 970 2100
  E-Posta: info[at]hypermill-turkiye.com

  Etkinlikler

  Grup

  OPEN MIND Technologies AG bir Mensch und Maschine şirketidir.
  www.mum.de

  Uzaktan Destek